Jump to content

Elyse RPG


Sneeky
 Share

Recommended Posts

Salut, lume!

Vrem să vă anunțăm că rpg.elyse.ro e pe cale să se lanseze și promitem că o să fie genul de server unde o să uiți de timp și o să-ți suni prietenii să se alăture și ei. Am muncit la el ca la un proiect de sfârșit de facultate (adică cu multe cafele și puțin somn), și suntem aproape gata să dăm drumul la treabă!

Dar avem nevoie de ajutor!

Și nu, nu doar pentru că am uitat să punem câteva chestii pe server (sperăm că nu 😅), ci pentru că vrem să facem totul ca la carte. Așa că ne căutăm colegi de echipă. Dacă te descurci cu administrarea sau dacă vrei să fii vocea rațiunii într-o mare de haos virtual, te vrem în echipă! Căutăm:

  • Admini – cei care sunt mereu pregătiți să pună lucrurile în ordine și să calmeze spiritele (aka „șefu’”).
  • Helperi – oamenii buni la suflet care răspund la întrebări de tipul „unde e comanda aia?” și „cum fac să intru în job?”.

Dacă te simți în stare să ne ajuți (sau doar vrei să ai titlul ăla mișto în fața numelui), dă-ne un semn! Scrie un comentariu sau trimite-ne un mesaj privat și spune-ne ce poziție ți se potrivește și de ce crezi că ești cel mai tare pentru ea!

Stay tuned! Serverul vine curând, așa că pregătiți-vă să vă conectați!

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
9 hours ago, eternity said:

misto csz bafta

de ce ai dat bre edit :))) 

 

 

On 9/25/2024 at 6:51 PM, Sneeky said:

Am vorbit deja cu el 🙂

bine brothere... dai adm? 
 

Owner @ www.easy-code.ro
Ex Manager @ www.leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...